Vize Sınavları Hakkında Duyuru.26.11.2020

26-11-2020

Değerli öğrencilerimiz,

Üniversitemiz ve Fakültemiz Covid-19 salgınının yaşandığı şu zorlu günlerde eğitim-öğretimin aksamaması ve dönem kaybının yaşanmaması için azami gayret göstermektedir. Tek amacımız, sizlerin sağlığını riske atmadan, etkin, verimli ve sürdürülebilir bir eğitim faaliyetini devam ettirmek ve nihayetinde sizleri İlahiyat nosyonu kazanmış donanımlı bireyler olarak zamanında Fakültemizden mezun etmektir.

Söz konusu amaçları gerçekleştirmek üzere Fakültemizde 2020-2021 Güz döneminde zorunlu ve seçmeli yaklaşık 100 civarında ders 55 öğretim elemanı tarafından uzaktan canlı ders yöntemiyle maksimum verimlilik içinde yürütülmeye çalışılmaktadır. Verilen eğitim sonucunda öğrencilerimizin başarısının ölçülmesi konusunda da azami dikkat ve titizlik gösterdiğimizi, bu süreçte hiçbir öğrencimize canlı derslere, ders materyaline, ödev ve proje hazırlama ve teslim süreçlerine erişim sorunu yaşatmama gayreti içinde bulunduğumuzu hatırlatmak isteriz. Teknik nedenlerle yaşanmış sorunlar varsa hızlı bir şekilde sorunları çözme potansiyeline sahip olduğumuzu özellikle vurgulamak isteriz.

Önümüzdeki süreçte 07 Aralık 2020 – 20 Aralık 2020 tarihleri arasında vize sınavları yerine geçecek ölçme-değerlendirme faaliyetlerimiz olacaktır. Fakültemizde ilgili kurullarımız sınavları hangi usul ve yöntemle yapılacağı konusunda karar alma aşamasındadır. Bu karar doğrultusunda çok yakında vize takvimi bütün bu ayrıntıları ile birlikte Fakültemiz internet sitesinden yayınlanacaktır. Lütfen internet sitemizdeki güncel duyurularımızı takip ediniz.

Vize döneminizin verimli ve başarılı şekilde geçmesini temenni eder, değerli öğrencilerimize sağlık ve esenlikler dileriz.

Dekanlık.